İbrahim  GÖKDEMİR

İbrahim GÖKDEMİR

3 Yaşındayız
mail

Her şey hayallerle başlar. Hayal ettiklerinizin hepsi gerçekleşecek diye bir şey yoktur ama hayali hedef haline getirdiğiniz zaman başarısızlık diye bir şey kalmıyor.

Bizde öyle yaptık.

Hayal ettik.

Hayalimizi hedef olarak seçtik. Hem de çok zor bir dönemde…

Uzun zamandır planlamasını yaptığımız Redaktör haber dergisinin hazırlıklarını 15 Temmuz hain darbe girişiminin üzerinden henüz 1 ay dahi geçmemişken 2016 Ağustos ayı itibariyle başlattık.  1 Eylül 2016 tarihinde de ilk sayısını okuyucularıyla buluşturduk.

Basın sektöründe olup da daha önce dergi çıkarmış pek çok arkadaşımız zor bir işe baş koyduğumuzu belirtiyor ve bir derginin en fazla ömrünün 6 sayı olduğunu ifade ediyorlardı.

Böyle bir zorluk varken üstüne bir de 15 Temmuz hain darbe girişimi yaşanmış olması Dergimize ömür biçenler için 6 sayıdan daha azdı.

Biz bütün iyi niyetimizle bu yola çıkmış ve 25 yıllık gazetecilik deneyimimizle başarılı olacağımızdan hiçbir şüphemiz yoktu.

Ülkemizi kaosa sürüklemeye çalışan emperyalistlere, içimizde ki hainlere, Fetö, PKK gibi terör örgütlerine karşı, devletinin milletinin yanında olan bir yayın politikası belirledik.

İlk sayımızdan itibaren bu yayın politikasını uygulamaya koyduk, devlete millete el uzatanlari, laf söyleyenleri, yazılarımızda ifşa ettik. En ağır cümleleri kurduk. Zor bir dönemden geçen Ülkemizin geleceği için Hükümetin yaptığı başarılı çalışmaları gündemde tutarak bilinmeyen yönleri okuyucularımıza aktardık.

Tarafsız olamadık; Çünkü Ülkemiz adına taraf olduk. Yıkıcı değil, yapıcı olduk.

Türkiye’nin dört bir yanında ki şehirlerimizin yerel yönetimlerini sayfalarımızda konuk ettik. Belediye başkanlarının sesi olduk. Hizmetlerini Ankara’da siyaset, iş dünyası ve bürokrasiye duyurduk.

İş adamlarının başarı öykülerine yer verdik, STK’ların çalışmalarına üyelerine verdiği hizmetleri sayfalarımıza taşıdık.

Gündemde ki konulara yazarlarımızın özel yorum ve analizleriyle ayrı bir boyut kazandırdık. Gündeme farklı bir bakış açısı sağladık.

25 yıldır olduğu gibi işimizi severek, benimseyerek, iş edinerek yaptık.

Hal böyle olunca 6 sayılık ömür biçilen dergimizin 3. Yılında 25. Sayısına geldik. Hiçbir ay aksatmadan yayın hayatımıza devam ediyoruz.

İddia ediyoruz ki, Türkiye’nin en iyi siyasi, ekonomi ve Aktüel dergisi haline geldik.

Bizlerden desteğini esirgemeyen, reklam verenlerimiz ve okuyucularımıza minnettarız. 3. Yılımızda yeni hayaller ve hedeflerle yolumuza devam ediyoruz.

DOLARLA YAŞAMAK ZORUNDA DEĞİLİZ

Türkiye’de döviz kurlarında ki ani hareketliliğin bir ekonomik savaş olduğunu artık hepimiz öğrendik. Devlet Millet olarak bu savaştan da başarılı bir şekilde çıkacağımızdan şüphemiz yok.

Çünkü savaşı başlatan ABD sadece bize değil dünyaya kafa tutar oldu. Başında ki Trump ateşle oynamaya başladı.

AB’yi karşısına aldı, Çin’i karşısına aldı, Rusya’yı karşısına aldı, İran’ı karşısına aldı, Türkiye’yi zaten almıştı. ABD’nin şu anda dostu kalmadı. Bu ülkeler biraraya gelirde “Dolarla yaşamak zorunda değiliz” diyemez mi?

Tabi ki diyebilir ama zamanı var. Hep birlikte izleyeceğiz ABD’nin çöküşünü. Ama Türk insanı olarak bizim yapmamız gereken bir şey var; 

Üretmek, üretmek, üretmek

Kalın sağlıcakla….


MAKALEYE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.